3 מקומות שלא הכרת בתאילנד

תאילנד ידועה כיעד קסום שמושך אליו ישראלים מכל הגוונים. דובר כמובן ברווקים, זוגות, משפחות ועוד. אלו שהיו ביעד הפראי, ידעו להגיד לכם שמדובר במקום שמשלב בו את הכול. החל מפעילויות אקסטרים, טיולי טבע עם נופים קסומים ועד לחופשת בטן גב עם אוכל מפנק ועיסויים. כדי שגם אתם תוכלו ליהנות מתאילנד, יצאנו לבדוק עבורכם את המקומות שכנראה לא הכרתם עדיין. הישארו אתנו ותגלו מהם.

תכירו קודם את האנשים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

רגע לפני שנציג בפניכם את כל הפרטים על המקומות שלא הכרתם בתאילנד, כדאי שתדעו שהמדריך הנוכחי נכתב תוך ליווי מטעם אנשים שהיו בתאילנד מעל ל – 10 פעמים. כן, אלו מכורים למקום שכבר מכירים את תאילנד מכל כיוון.

שאלנו אותם את כל השאלות החשובות כדי שנוכל להציג בפניכם את המקומות השווים ביותר שכנראה לא יצא לכם לבקר בהם עדיין. אנו רוצים להודות להם על הליווי. שכן, בזכותם, מדריך זה רואה אור והוא צפוי להביא מטיילים רבים למקומות השווים ביותר שיש לתאילנד להציע.

3 מקומות שלא הכרת בתאילנד

המקום ה – 1 שלא הכרתם בתאילנד: קנצ'בורי

המקום ה – 1 שאתם חייבים להכיר נקרא קנצ'נבורי תאילנד. מדובר בעיירה שנמצאת במערב תאילנד, כשעתיים נסיעה מבנקוק. בעיירה זו תוכלו למצוא את עצמכם מטיילים בטבע רחב הידיים. הנסיעה למקום מתאימה לאנשים הבאים:

  • תרמילאים
  • משפחות עם ילדים
  • זוגות בירח דבש ועוד

כן, כל אחד יכול למצוא לעצמו את המקום שלו בקנצ'בורי. יש בה ספארי, מפלים מרהיבים ועוד.

 

המקום ה – 2 שלא הכרתם בתאילנד: משולש הזהב

משולש הזהב הוא כינוי של משולש הגבולות של תאילנד עם לאוס ומיאנמר (בורמה) שנמצא על נהר המקונג. מדובר באזור שיש בו הרבה שדות של אופיום. הצבא של צ'או קאי שק במורדים שסחרו בעבר בסחורות האופיום במטרה למנוע את הסחר. במקום יש גם פסל בודהה מוזהב ומרשים שאתם כנראה תצטלמו על ידו. אם לא די בכל אלו, תוכלו גם לשוט עם סירה על הנהר ולעצור לקניות בלאוס השכנה.

 

המקום ה – 3 שלא הכרתם בתאילנד: הכפרים של שבטי ההר

אי אפשר לכתוב מדריך על תאילנד מבלי לציין את הכפרים של שבטי ההר. מדובר בכפרים של השבטים הבאים:

  • קראן
  • ליסו
  • אקהא

מדובר בחוויה מיוחדת שתאפשר לכם לראות את השבטים הצבעוניים והמגוונים. רוב השבטים הללו התגלו לפני כמה שנים על ידי תיירים שהגיעו ממש במקרה אל המקום, ומאז, הם הפכו להיות לכפרים שמקבלים תיירים על בסיס יומי.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם להכיר מקרוב את 3 המקומות שלא הכרתם בתאילנד. כעת, כשיש לכם את כל המידע בנושא, עליכם רק לקנות כרטיס טיסה ולתכנן מסלול שיאפשר לכם לבקר במקומות הללו. אל תשכחו לחזור ולשתף אותנו בחוויות שלכם מהנסיעה!

מקומות שלא הכרתם בתאילנד

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

יש לכם בקשה או שאלה ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם