מה הדרך הבטוחה ביותר לרכוש ביטוח לחו"ל ב-2023?

כיום בשנת 2023, אנחנו צרכנים הרבה יותר חכמים מאשר היינו פעם. בעבר לא היו הרבה חברות שמציעות ביטוח נסיעות לחו"ל, וכאשר היינו טסים לצורכי עבודה או כדי לטייל ולראות עולם, היינו לקוחות שבויים של מספר מצומצם של חברות ביטוח נסיעות. היום השוק הרבה יותר פתוח ומשגשג. זה מה שמאפשר לנו לבחור ביטוח טוב ומשתלם עבורנו ולטוס בכיף.

 

למה ביטוח זה חשוב?

רבים מכם בטח תוהים – למה כל כך חשוב לעשות ביטוח לחו"ל? כאשר מדובר על טיול אקסטרים שהסיכון בו הוא ברור ומוחשי(וככל הנראה הוא גם חלק מהאתגר ומה שאתם מחפשים בטיול), ברור למה צריך לעשות ביטוח. עם זאת, גם כאשר מדובר על נסיעה רגועה יותר לחו"ל שלא כוללת פעולה פיזית מאומצת ומסוכנת, או נסיעת עבודה מסודרת ולא הרפתקנית, עדיין חשוב לעשות ביטוח.

אתם עומדים לשהות לאורך תקופה מסוימת בארץ זרה, שבה אתם לא מכירים את כל הכללים, השפה וכו'… הסיכונים הם לא צפויים וחשוב מאוד להיות מבוטחים כדי להרגיש בנוח וחופשיים, כי אתם יודעים שאם יקרה משהו אתם מכוסים.

 

איך משווים מחירים?

אתר bit2hul.co.il עוזר לנו להיות צרכנים חכמים ולרכוש את ביטוח הנסיעות שמתאים בול לצרכים שלנו. כאמור, היום יש שוק חופשי הרבה יותר מפעם בכל הקשור לחברות הביטוח לחו"ל. יש לנו אפשרות להשוות מחירים בצורה נוחה ופשוטה, ולרכוש את הביטוח שהכי מתאים לצרכים שלנו. אם פעם הייתם צריכים להתמקח ולעבור מסוכן ביטוח אחד לאחר, היום יש אתר שמאגד הכול תחתיו.

רק צריך להזין את הפרטים הרלוונטיים לטיול לחו"ל שאתם מתכננים, והאתר יספק לכם את כל ההמלצות הכי טובות לעסקת ביטוח משתלמת.

 

איך מפעילים את הביטוח?

אחד הפרמטרים הכי חשובים לבחירת פוליסת הביטוח שמתאימה לכם, היא הדרך שבה מפעילים את הביטוח. ישנם ביטוחים בהם ההחזרים על התשלומים שתעשו אשר כלולים בפוליסה, יתבצעו רק כאשר תגיעו לארץ. זאת שיטת העבודה הישנה של הביטוחים לחו"ל. עם זאת, כאשר השנה היא כבר 2023, יש דרכים הרבה יותר טובות להפעיל את הביטוח.

לדוגמא, ישנן חברות ביטוח לחו"ל שנותנות מין כרטיס אשראי למבוטחים. בכרטיס האשראי אפשר לשלם על מה שהפוליסה מכסה, כמו לדוגמא הוצאות על תרופות במהלך הטיול. האפשרות להפעיל את הביטוח ולקבל את הכסף לכרטיס האשראי הייעודי בזמן אמת נוחה.

 

מסתכלים גם על הסעיפים הקטנים

ככל הנראה, רבים ממי שמחפשים ביטוח נסיעות לחו"ל הם חיילים משוחררים שלא מורגלים בקריאת חוזים ושימת לב לפרטים הקטנים. עם זאת, כאשר מדובר על נסיעה לחו"ל, חשוב מאוד להשוות בין התנאים של חברות הביטוח השונות. לדוגמא, יש חברות ביטוח שמעניקות החזר רק במקרה של גניבת כבודה, ולא במקרה של אובדן כבודה.

ביטוח בחו"ל

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

יש לכם בקשה או שאלה ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם